Apie mus

UAB „Dijorus“ – tarptautinė didmeninės ir mažmeninės prekybos, automobilių variklio bei važiuoklės atsarginėmis dalimis, bendrovė. Įkurta 2002 metais Šiauliuose, įmonės buveinė ir pagrindiniai sandėliai yra Šiauliuose adresu Vairo g. 11, įmonė turi atstovybes: Klaipėdoje, Rygoje, Radviliškyje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Druskininkuose, Tauragėje, Šilutėje.
Per 14 veiklos metų UAB „Dijorus“ subūrė daugiau nei 30 kvalifikuotų profesionalų komandą, kurios dėka bendrovė savo klientams Lietuvoje ir Latvijoje siūlo aukščiausios kokybės, nuolat besiplečiantį automobilių atsarginių dalių asortimentą.
Įmonė kasdien bendradarbiauja su automobilių remonto dirbtuvėmis ir autodalių parduotuvėmis visoje Lietuvoje, Europoje. Nuolat didina ir modernizuoja savo sandėlių tinklą, siekdama užtikrinti sklandų ir patogų detalių pristatymą Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. UAB „Dijorus“ betarpiškai bendrauja su partneriais iš nepriklausomų valstybių sandraugos.
UAB „Dijorus“ didžiąją siūlomo asortimento dalį importuoja tiesiogiai iš gamintojų ir laiko prekes savo sandėliuose.
Įmonė atstovauja pasaulyje pripažintiems atsarginių automobilių dalių gamintojams, taip garantuodama geriausią kainos ir kokybės santykį kiekvienam įmonės klientui.

Norėdami tapti didmeniniu pirkėju ar tiekėju susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:

Vairo g. 11, Šiauliai
Tel.: +370 41 522043
Faks.: +370 41 521122
El. paštas: [email protected]